img

Utbytteinfo.com

Oversikt over historisk utbytte for de fleste Norske aksjer og grunnfondsbevis notert på Oslo Børs

Aksje Ex. dato Utbetalingsdato
ABG Sundal Collier Holding2020-04-292020-05-08
Aurskog Sparebank2020-02-272020-03-13
DNB ASA2020-04-292020-05-08
Gjensidige Forsikring2020-03-272020-04-07
Helgeland Sparebank2020-02-27
Sandnes Sparebank2020-03-262020-04-03


















































Kommende Ex datoer

Aksje Ex. dato
Se alle
Google+